Królik Jellycat

Króliki Jellycat – Wszystko o nich od A do Z

Króliki Jellycat to maskotki nie tylko dla tych najmłodszych. Coraz częściej kupowane są jako prezenty na 18-kę a nawet ku naszemu zaskoczeniu kupują je i starsi 🙂

Królik Jellycat

Jellycat to brytyjska marka, powstała w latach 90-tych. Pluszaki te słyną nie tylko z rewelacyjnej jakości wykonania ale też z nietuzinkowych, fantazyjnych wzorów. W tym artykule skupimy się na samych królikach.

KRÓLIKI JELLYCAT I ICH ROZMIARY

Króliki Jellycat występują w kilku rozmiarach. Pierwsze z nich, te najmniejsze, dedykowane dzieciom najmniejszym do 6 m-ca życia, to te w rozmiarze 13 cm. Drugie: w rozmiarze 18 cm i bedą idealne dla dzieci do 2-3 roku życia. Trzecie: rozmiar 31 cm jest najbardziej uniwersalny i należy do najczęściej kupowanych. Idealny dla każdego wieku. Następne rozmiary to 36 cm, 51 cm, 67 cm i największy 108 cm. Każdy z nich występują w bogatej kolorystyce. O czym dowiesz się w dalszej części.

WARTO WSPOMNIEĆ O KOLORACH W JAKICH WYSTĘPUJĄ

Bogata kolorystyka królików pozwala dobrać króliczka zarówno dla chłopca, dla dziewczynki czy nastolatki lub osoby dorosłej. To bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które kolekcjonują te maskotki. Sam kolor różowy występuje w kilku odsłonach: jasny róż, pudrowy róż, intensywny kolor różowy czy też taki „zwyczajny” róż .

Ponadto, w ofercie JellyCat znajdziemy 6 kolorów, z dodatkowo ozdobnymi uszkami w kwiaty. Należą do nich króliczki: beżowy, kremowy, różowy , jasno różowy, aqua i szary

Kolejnymi pomysłami na prezent na narodziny dziecka, są buciki do 6 m-ca życia, króliczki z kocykami- szmatkami). Nasze pociechy bardzo często lubią trzymać kawałek np. pieluszki w rękach. Stąd pomysł na maleńką maskotę z przyczepionym mini kocykiem. Ten produkt jest absolutnym hitem na prezent dla noworodka. Dodatkowo możemy dokupić do naszej wyprawki, milusie grzechotki z króliczkami.

Kolejnym modelem, który występuje jedynie w dwóch kolorach i dwóch rozmiarach 18 cm i 31 cm są króliczki z uszkami w gwiazdki.

Ostatnia pozycja to breloczek do kluczy z kultowymi króliczkami

breloczek jellycat

Wszystkie maskotki Jellycat, wykonane są z bezpiecznych materiałów, wyjątkowo miękkich oraz przyjemnych w dotyku. Posiadają mocne szwy, dzięki czemu posłużą jako mali przyjaciele Waszych dzieci przez wiele lat.

Facebook

Zostaw swój komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial